~~Belki Bir Gün…~~

15 Ağustos 2008 03:30

Biraz His Lütfen…

Zihnim!!! kahorolası zihnim, biraz dinlen şimdi ne olur. Bu gece biraz bana bırak beni.Kurtar ben olandan hissi ve doğur yeniden beni. Çelik halatlarla sarmalanmışken tuz dolu kapalı sandığın içinde yeni bir Pandora’ya ihtiyacı yok dünyanın. Bırakın öyle kalsın. Sadece sol yanım duysun bütün cehennem sesleri. Ve sen üzerimde uyu biraz daha hafiflet beni. Zerre kadar da olsa haram olsun terim bütün kadınlara.

Bir ben var şimdi , keskin bir ben , sırhat kadar ince ganj gibi hayat veren. Oluklarda akan siyahlık benim kanım. Renkler sadece bir eksik belki (ümitle…) yarından sonra bir fazla; ölü öpüşlerle vedalar sunarken bütün iyi hayatlara.

Ve yeniden yazıyorum şimdi sözcüklerim bu sefer sadece bana. Uykuya dalıp tekrar uyandığımda , gülümsemeyen adama sert bir tokat atacağım.Boynunu kıracağım bir darbede. Ve her sabah ölü bir bedene vereceğim ruhu; gece boyunca işleyip oldurucağım. Ve biliyorum ki Rust’ın rüyası sadece onun kalemiyle yazılmaya başlayamazmış.Hikayenin rengi bir tek siyah şimdi Ama bir gün belki bri renk daha fazla . Senin kaleminin rengiyle bu sefer beyaza boyayıp silceğim bütün izleri. Ve senle beni kimsenin bilmediği bir yere götüreceğim.