Kim’se(?) Üzerine Alınmasın Zaten Sözüm Sana değil!!!

Biraz His Lütfen…

Çok fazla vaktim yok biliyorum… seninde öle zaten çok vaktini almayacağım sadece bir kaç dakikada okuycabilieceğin bir yazı olucak bu. Ama sen yinde üstüne alınma.

ne güzeldir yüzün… tenin ; kokusu… gençleştirir insanı. daha güçlü hissederdim yüzüne baktıkça. haklısın zaten yeterince gencim değil mi ? Pastel kırmızı… saçının rengi ; sana yakışıyor en azından yapay kalmıyor diyelim. Beyaz tene hoş olur zaten. siyah camlı gözlüklerin ardından yeşil gözlerin gözükmesede biliyorum yeterince derinler. betimlemelere gerek yok garip benzetmelerede.

çok yorgunum .uyumam gerek sanırım. siktir yaa off…

Seni düşünmek ne yazıkki heyecanlanadırmıyor beni. öyle alışığım ki buna… diğer kadınlarla da rahattım. nasılsa sen hiç olmayacaktın ve hala yoksun.

” Sen ‘e” yazılardan hep rahatsız olmuşumdur. Birine direk olarak hitap beni çok rahatsız etmiştir. İkinciye mi söledim evet rahatsız oluyorum. Edebi bir dil olması gerekmiyor o yüzden günlük konuşma dili yeterince basitleştiriyor durumu. Zaten yeteri kadar basit bir durum değil mi ? Sen değilsin ben değilim. Lakin biz basitiz. Bu kadar özel ve hasret dolu olamamalıydı yok oluşun. “YOK” aranızdan Rusty kendinde mi diyen olucaktır haliyle. Ki su sıra pek değil. uzun bir zamanda olması gerekmiyor.

Saat 03.06 it oğlu it saat sabah saat 6.45 günümün içine sıçmaç için çalıcak ve ben bethovenın ay ışığı sonatındaki kadar huzurlu ve sakin uyanmayacağım ve beni sakinleştirmek içinde Sen yanımda olmaycaksın. ben kırmızı saçlarını yeşil gözlerini harkulade kısa ve öz cümlelerini düşündükçe Sen dahada yok olucaksın. gün geçtikce ben daha fazla yorulacağım. Ve Kimse’nin (?) bunu umursamasına izin vermeyeceğim.

Bu kadar düz ayak olması gerekmiyor yada mucizevi. umarım geç kalmazsın çünkü çok fazla vaktim yok. bilrisin bizim gibiler genç ölür.

Şu an bana gel diyebilmek isterdim yada benden git. Kalanıyla hep yetinmeyi bilmek yeterice zor iştir. Ne yazık ki hiç bir zaman o kadar erdemli olamadım. Senin için kocaman bir it oğlu it oldum ben. Beklerken hiç rahat durmadım. Geldiğinde adımı yeterince kirli bulacaksın biliyorum. Sana anlataibilceğim güzel aşk hikayelerim olmayacak. Ve bu beni neyazık ki hiç üzmüyor. ben en azından elimden geleni yaptım. Onca duygu halindeyken bile çizgim rengim hep belliydi.

Güzel bir jazz kafe kırmızı renkli işte bilirsin arada bazılarına bahsetmişimdir. hey sen sakın alınma. denk geldi işte. Su an doğru bir zaman değil bunu sölemek için ama lanet olası ilişkimizi başlatıp bitirdiğimiz yerin de oarası olmasını isterdim. Cihangirde bir kafe işte. Hepsi bu. Hepsi herşeyden biraz daha azı sadece. Kollarımda cürümeni istemiyorum tabiki. Bizim harika aşkımzında bir sonu var. Hadiiii yapma bunu sende biliyorsun. Hadi bebeğim bunu bir düşün… Herşey çok güzel olucak . Hah … İçimdeki bütün irini doğru kelimelerle kusmak isterdim ama bu gece doğru gecede değil. yeterince saçmalıklarla dolu. herşey ne kadarda senle bana benzemeye başladı. Lanet …

Adımı hatırlıyor musun sen… Ahh boşver… ama geç kalma daha fazla buralarda olmaycağımı biliyorum. Bir ara aklımda mambiya da olmak vardı … ki orası nerdedir onu bil bilmem adı güzel dedim sadece. hepsi bu

hespi sensin. herşey sana benziyor şu son günlerde.hepsi senin yüzünden.hepsi lanet olası yokluğun yüzünden. sana koca bir tokat borcum olsun.sakın geç kalma erken gel…

28.09.2009