En Sonunda…

Hangi heyecandı bu , sanırım unuttum … Hani ilkler vardır ya (ahh ne çocukça bir gülümsemedir o) ; ve kimse düşünmez ; sonlar… Hikayelerin aslında en güzel olan yanı sonlarıdır. Onları en güzel kılan yanıdır. Bu cümleler keşke birazdan izleyeceğiniz filmin giriş cümleleri olsaydı. Umuyorum ki öyledir.hikayem çok kısa sonu da çok güzel… En azından beninkinin öyle. Bunu sevebilirsin. Yıllarca kendime hep yeni bir başlangıca ihitayacım olduğunu söyledim durdum. Çok yanılmışım hem de çok… Şimdi ayrımına varabiliyorum. Benim yeni bir başlangıca değil ; güzel bir sona ihtiyacım varmış Ne güzel ki her şeyi başlatacak olan aslında başlangıç değil sonmuş. Ne kadar ironik.

Sesimi severdi hem de çok. Biraz kısık sesli şuh küstahça cümlelerim hep gülümsetirdi onu. Zaten maksadına tezat cümleler kurardım hep. Niyetim gülümsetmekse eğer her yolu denerdim. Ve hep başarırdım Güzel bir kahramandım ben hikayedeki ; esas oğlandım bu sefer ve figüranlarla iyi geçiniyordum. Herşey harikaydı ……Immm Sanırım şimdi tamamlamak istemiyorum…. Vazgeçtim. sonunun güzelliği bana kalsın…
Öpüşüp göğe yükseldiğimizi düşünebilirsiniz mesela yada öpüşürken üzerimize beton döküldüğünü… Ama gerçeği sadece ben bileyim bu sefer..

16.02.2010