Güzel Kadınlar , Egoları ve Ben

Biraz Rock’n Roll Lütfen…

Ahhh Vajinal Kutsallık…
Şimdilerde ne kadar da revaçta ; yıl 2010 lar dı değil mi ? Biraz daha eskilerden bahsetmek istiyorum bebeğim… Çok uzak değil 10 sene kadar öncesi… benim henüz yeni yeni östrojenin kokusunu almaya başladığım dönemler. Eskiler bizim neslin kayıp nesil olduğunu söylüyorlar , haklılar da! Bir kaç yıl içinde 30 40 yılda bir değişebilen anlayışlar değişiyor artık ve ben buna ayak uydurmakta zorlanıyorum ve çevreme hep benim gibi olanları toplamaya çalışıyorum. Zorlanıyorum. Çok az kaldık .
Gerisi mi ? İşte asıl problem burada. Henüz sex yapmadan önce bile sex in ne olduğunu tartışmaya başlayan yüksek egolu entellektüel olduğunu zanneden güzel kadınlar. Saçmalayanlar… Bizler de çok terbiyeli değildik. Seviştik konuştuk ve eğlendik. Kırgınlıklarımız daha onurlu ve anlamlıydı. Sadece vajinaları olduğu için kendini erkelerden bir sıfır önde gören kadınlar. Şİmdi onların sırası zaten uzunca bir süre erkeler de yapmamış mıydı aynısını!O zamanda tiksiniyordu bizim gibiler. Haha benim penisim var deyip biz kadınlardan üstünüz anlayışı. Sanırım ben bu yüzden yalnızım ne penisim olduğu için kendimi kadın ırkının(!) üstünde görebiliyorum nede vajinaları olduğu için onlara tapabiliyorum. Arasında kalanlara yer yok artık bu dünyada.

Bu portalda dahi makinemin işlemcisinden yanmış ego kokusu geliyor. Hele ki güzel bir hatun kişinin sayfasına girilmeye görsün. İlk göze çarpan ….

1- Güzel yüz… bir kaç çılgın olduğunu düşündüğü fotoğraf.
2- Etkileyici olduğunu düşündüğü blogları ve hemen en üstte ,yok işte ayak fetişleri msj atmasın yok işte yüzü götüme benziyenler slm demesin, yok kendi kaybeder diyenlere de sesleniyorum, yok ben çok güzelim ama kimseye vermem. Kurtulun bundan hepsinden ve bütün anlayışınızdan. basit bir internet sitesini bile popolu penisli avatarlarla doldunuz.

Neden burada daha çok ilgi görüyorsunuz biliyor musunuz ? Çünkü konuşamıyorsunuz sizi duymuyorlar. Duysalar emin olun o ayak fetişleri sapkınlar bile bir kaç adım geriye çekilebilir sizden. O halde ne yapın biliyor musunuz! Bir kaç güncel konu ile ilgili blog yazın. Emin olun okuduklarında “bana msj atmayın” adlı bloglarınızdan daha etkili olacaktır.

Bir kaç sene evveline kadar kötü olan tekşey dedi-koduyken şimdilerde buna bile hasret kaldık…

Bana gelince sizin dilinizden anlamıyorum. Biliyorum ki sizde benim dilimden anlamıyorsunuz. Bizim kadınlarımızın ökçeleri daha yüksek. Derileri daha ıslak ve biliyorum ki (tek bir bakışları haricinde) tek bir cümleleri bile bir adamın iliğini kurutabilir ama asla kadınlıklarıyla saçmalamazlar. Şimdi sizler neden her gün fön çektirip güzellik kremleri kullandığınız halde neden böyle cümleler kuramadığınızı ve böyle etkiler yaratamadığınızı bir düşünün derim!

Ve son olarak parçayı dinlerken hissedemidiğiniz şey var ya! Doğru ya pardon bilmiyorsunuz.Buna çok gülüyorum… İşte o sabahtan beri bizim kadınlarımız diye bahsettiğim kadınlar bu bloğu açıp parçayı dinlemeye başladıkları ilk anda okumayı bir kaç saniyeliğine bıraktılar. Ve gözlerini bir kaç saniyeliğine kapadılar. Şimdi siz kimlerden siniz? Bunu bir düşünün derim.
Ve umarım bundan mutlusunuzdur.
Saygılarımla…

20.06.2010