Bu Sefer Ben Değil O Konuşuyor

Biraz akıl lütfen…

Kanımda bana ait olmayan onlarca şey dolaşıyor. Eski bir eşya gibidir bu cümle. Ve yeniden kullanmak için rahatsız edici hafızamdan seçtim.Sizler için değil benim için. Anın gerçekliğini paylaşmıyorum bu sefer. Dünyevi olmayan seslerin içinden geliyor kelimelerim.Tanımsız tarifsiz, akılı kandıran, akılsızlığa yol açan…

Biraz ürkmelisiniz aslında evlerinizde sıcak odanızda sandalyenizin, koltuğunuz rahatlığında korkuları geçirmeyen duvarlarınızın ardında da olsanız aslında bütün bu oluşlara karşı ne kadar savunmasız olduğunuzu düşünmelisiniz.Hayır arkanızda kimse yok. O tam da bulunduğunuz yerde içinizde. Bana olanlar ve benden doğanlar bir gün sizin de başınıza gelebilir. Ne yada neler olduğunun bir önemi yok bu süreçte.Olmuş olması kafi bahsederken. Sadece ihtimaller. Merak etmemelisiniz ve düşünmelisiniz.

Hayır aşktan bahsetmiyorum.
Hayır kavgalardan dövüşlerden bahsetmiyorum.
Hayır doğumlardan ölümlerden bahsetmiyorum.

Araftan bahsediyorum. Kendinizin kim olduğunu sizlere unutturan soyutluktan bahsediyorum. Tam da sizin bulunduğunuz yerden ; aslen neredesiniz bir düşünsenize!
Aklınıza bile güvenemezseniz kime güvenebilirsiniz ki ? zihninizin içinde doğan kıvılcımların iliklerinize kadar düşürdüğü İlk şüphe? İlk an ve kanınızı göğsünüzde açacağınız kocaman bir delikten bile akıtmayacak derece donduracak ilk şüphe…

Deli miyim ?
Hadi korkmayın cevap verin kedinize!

 

26.12.2010

Artık Ne Desem Ne Demesem…

Biraz ben lütfen…

(parça eklemeyi bile unutmuşum ne çabukk :)))

Hiçbir şeyi sizlere açıklamayacağım daha öncede söyledim şimdi de söylüyorum olmuş olanlarla olacak olanlar arasında aslında hiçbir bağ yok. Boşuna bir mantığa oturtmaya çalışmayın. Olduğu gibi kabullenin gerçekleri.Benim geleceğimin bu kısmı karanlık hiç bir fotoğrafta renklere yer yok , o yüzden geride kalacaklar. Kocaman bir geleceği geride bırakıyorum. Ben aslında daha dürüsttüm aslında seni sevebilirdim demektense seni seviyorum diyorum. hep öyle yaptım. Ve bu gece ANLADIM…

Ben aslında seni sevmiyorum.Seni sen yapan senlerden hiçbiri sende yok artık. basit ya… bilir herkes zaman… Neden seveyim ki öylesine mi ? Binlerce Hiç için mi ? On birlerce sıkıntılı vakit için mi. Evet seni sevmiyorum ve özgürce söyleyebiliyorum. Ve ben gidiyorum. Zaten bunu istiyorsun. Emin değilsin. Artık ben bir karara bağlıyorum. Bir geleceğimiz yok bir geçmişimiz yok bir günümüz yok. Ben gidiyorum gemileri yakmıyorum artık çünkü hiç gemim yok. Küfür savurmuyorum artık. Çünkü hiç aşkım yok. Beklemiyorum artık buna şaşıracaksın biliyorum çünkü sabrım yok. Güzel kadınlardan bahsetmiyorum artık. Çünkü inancım yok. Ama sağlamım. basit komplexlerim yok çünkü yeterince farkındayım.

Ben gidiyorum ve sen burada kalıyorsun. geri kalan hayatınla bir sona hazırlanıyorsun. Mutlu olursun yada olmazsın bilmiyorum şu an bunu gerçekten önemsemiyorum. her anı siliniyor hafızamdan 3 5 yıla eminim ki şu an hatırlamadığım lise anılarım gibi sende olmayacaksın. Biliyorum ki geçmişte aşık olmuştum sevmiştim sanırım diyeceğim ama kim olduğunu bilemeyeceğim.

Ben gidiyorum güzel bir geleceğim hayatım beni sevenlerim , iyi bir ailem iyi bir işim ve güzel bir hayat anlayışım var. Onları da yanıma alıyorum.Benim tutuna bileceğim bir hiçe ihtiyacım yok.

Birlikte büyüdük sayılır 17 den 25 e yıllarımı verdik birbirimize bu saçma sitedeki saçma blogların hepsi sana ve seninkilerin de hepsi bana biliyorum zaten arada konuşuyorduk bunlarıda zaten çok belli neyi birbirimizden saklıyoruz ki gülüyorum bazen buna…

Hımmm unutmadan ben gidiyorum çünkü ben basit bir tv dizisinden daha değerliyim. ben saçma sapan oyunların oyuncusu yada seyircisi değilim. Kime göre mi saçma sapan… ahh güldürme beni kimin umrunda ister benim olsun ister senin… Ben gidiyorum.

onlarca yazı var bu sitede aşklar meşkler unutmalar sevişmeler … bazen üzülüyor bazen gülüyorum. ama ben onlara bir ayrılığı sana ise kocaman bir hayatı anlatıyorum. biz birlikte değiliz zaten bu arada sayın okuyucu gidiyorum derken bir ilişki bitirmiyorum bir hayat bitiriyorum. Hım sakın ha kötü şeyler anlaşılmasın ben öbür tarafa değil gayet bu tarafta sonuna kadar kendi hayatıma gidiyorum.

ben gidiyorum sana sadece … ….. ya kadar yolun var demekten başka onlarca güzel tatlı acı şey bırakıyorum.sahip bile olamayacağın onlarca şey… parayla ilgisi yok biliyorsun.

ben gidiyorum çünkü bana yaptıklarının hiç birini hak etmiyorum. bana ulaşamaktan falan bahsetmiyorum. ulaştığında seni anımsamamaktan bahsediyorum. Yüzleşmek istersen bir kaç yıl sonra denemeni tavsiye ederim. ben yüzümde koca bir mutlulukla gidiyorum içimde büyük bir rahatlamayla gidiyorum. ben sona değil hani bir bloğun var ya Başlangıcın Gidişinmiş Meğer diye ben oraya gidiyorum. Bu siteyi bili geride bırakıyorum hesabıda öylece açık bırakıyorum ibret-i alem olsun diye değil. Özledikçe oku diye… Çünkü ben unutuyorum. yarın bir gün bunu bile anımsamaycağım.

Siteye ilk üye olduğumda arkdaşlarım Rust ve internet sitesi diye baya bir gülmüşlerdi. ne işin olur senin diye haklılarda. ben Rust’ ı geri almaya gidiyorum çünkü onu çok özlüyorum.

canım ben gidiyorum. Zaten bunu çoktandır istiyordun. Sana geride belki parası olan ama hiçbir boku başaramamış insanlar bırakıyorum dilim acılaşıyor bazen özür dilerim.

Ben gidiyorum çünkü sana “sen gerçekten çok iyisin” ler bırakıyorum Biz erkeler bile karşılaştırmayız…. Bunu bir tek sen anlayacasın okuyucu bunu bir tek o anlayacak :))

Ben gidiyorum hayatımın aşkı mı desem gonca gülüm mü desem şeker parem mi desem fıstığım mı desem cüncüğüm mü dese… Ne desem … Yok Yok hiç birini şu zaman kadar başka bir kadına söylemedim başka hiçbir kadın seni seviyorum demedim. İşte ben bunların hepsini ama hepsini O güzeller güzelline söylemeye gidiyorum. pardon bunu da mı sana söylerdim. ben gidiyorum

Ve ben gittim GÜLŞAH….

 

01.12.2010