~~Tapılacak Kadar Güzel Kadın~~

Biraz Sen… Lütfen!

 

Yakın durun şimdi , işitin gümüş hançerle yaralı kelamımızı

(Biz suyundan içtik ) O ab-ı hayat akıtan çeşmelerde yıkadık aşkı. İkrarımız , sukut ile dost olmuş , deli kanımızı akıtmış toprağa. Yetişen çiçeklerde koklar olmuşuz yarenimizin teni gibi sanki. Her gün bir evveline hasretle bakan gözlerimiz kör olmuş , bir parça aşk bozdurup yerine zümrüt gibi sözleri ararmış , güzelim bahçelerde kuş sesleri arasında lakin yalın ayak, yalnız ,harab ve bitap düşmüşken yüreğim. Gücü , kuvveti , kudreti yerinde midir ki bileğimin savaşsın tekrar. Bunca kan aktıktan sonra yerini bulur mu sahipsiz hislerim. Bu ölü beden açar mı gözlerini tekrar aşk diyarında. Uzatsam ellerimi tanır mı bir yüzü daha avuçlarımın arasında. Ya sonra dokunsan ya sen de benim çehreme.

Uzak durun şimdi hepiniz… öyle yanıyor ki çehrem dokunan her eli mahrem kılar ,yakar ölesiye. Bana sanki sen lazımsın hayaller gerçek ile izdivaç etmiş şu günlerde. Tapılacak kadar güzel kadın…Hadi bana adını söyle…

29.04.2011 / rustynail

Kırmızı Ve Toz …

Biraz gerçek lütfen..

 

İşte şimdi tam burada bu anda yazılıyor …

Ben bir çoğunuzun hayattan alamadığı intikamım.Nefesim düşlerinizde altın tozu cehenneminizde alev.

Bir çoğunuzun kurupta gerçekleştiremediği hayaller, çalışıpta kazanamadığınız parayım. Alamadığınız hakkınız kaybettiğiniz ; o çok sevdiniz adam yada kadınım. Tüm güzel gerçeklerinizin ortasında bütün iğrençliklerinizi ifşa eden , tüm sıkıntızın ortasında sıcak bir sarılışım. Anlayışım ,aşkım ,sevgiyim, düşüm, tebessümüm.Kanınıza katamadığınız fazla alkol içmediğiniz esrar yaşamadığınız adrenalin , yutamadığınız lokma , göz yaşınızı silen içten kibar el, koklayamadığınız toz burun tava, işleyemediğiniz suçum. çekemediğiniz kokainle herkül , duyamadığız kötülüklerle arkanızın kollayanım. ben beğenipte alamadığınz topuklu ayakkabı , fazla kırmızı diye sürmediğiniz ruj , olmayan adonislerinizim. Ben kurbağalı derenin timsahı , iş hayatınızın patronu binemediğiniz spor araba , düşük ödenen ssk primi vermediğiniz kilo ve yaşamadığınız aşk sancısıyım. Sıcak bir dost sohbeti , kötü günün aranan adamı , iyi günün eğlence taciriyim. Orgazmım , ettiğiniz foseptik çukuru olmadığını geç farkettiğiniz tuvalet kağıdı , ağız kokusu ve size duyulmayan saygıyım. Olmayan özgüveniniz , kazandığınız terfi , kaybettiğiniz parayım.

Ben sıkamadığınız otuzaltı beden kalçaları dişleyen öpemediğiniz dolgun yahut ince dudakları yalayan aşağılık herifin teki , son anda düşerken sizi tutup kurtaran kahraman son nefesinizde kuramadığınız cümleyim.
Ben her ne yaparsam yapayım hepinizden biriyim. Kurtulamadığım tek gerçek …
Ben bir çoğunuzun hayattan alamadığı intikamım.Nefesim düşlerinizde altın tozu cehenneminizde alev.

Saygılarımla… Ben Rust’ ım…

10.04.2011 / rustynail