~~Katran ve Tüy~~

Okurun bilgisine;

Metin ham durumdadır ve başlıklar halinde kayıt alıtına alınmıştır gecikecek düzenleme için şimdiden özürlerimizi sunarız.

Biraz hiss lütfen…

 

Aralarında dolaştığım da hissettiğim şey ve aldığım koku hep aynıdır. Hayal kırıklığı çürümüş et gibi kokar, zehirlenen erkekler gibi. Hislerimse foseptik çukuru.

– Femme Fatale. Ah yüce ruh. Yıllardır izini sürerim de kanın akışını durduramam. Lakin bir gün öldüreceğim seni. Aşk adına.
Ardından bende uzanacağım yanına ve aşkı dünyaya Eros’un oklarıyla serbest bırakacağız ikimizde.

(Sen kalbimi söktüğünden bu güne kimse aşık olmuyor dünya üzerinde.)

Ben ve benim binlerce yıllık savaşım. Sen ve senin binlerce galibiyetin. Sen ölümsüz cani ben dirilmek bilmeyen sahi. İkimiz de yüzlerce bedenden geçtikte bu günlere geldik. Çilek kokulu gecelerimizin sabahında gittiğini her gördüğümde panzehir şişemi baş ucuma bıraktığını bilmek ise aşkın dayanılmaz tarafı.

(Ellerimi toprağa daldırdım; yağmurun altında haykıran diz çökmüş o adam yüzüne buladığı çamurun tadını hiç unutmayacak.Lahitini kendi ellerimle yaptım ben. )

Yakındır aşkım kollarımda can vereceğin günü sabırsızlıkla bekliyorum. Onbinlercesinin laneti üzerimizde ikimizde fazlayız bu dünyaya. Bunca kötülük hüküm sürerken bizlere ihitiyacı yok insanlığın. Yine de bilinen güçlü ağrıyız seninle ben.

Hak sahibini ararken bazen sabrın ona eşlik etmesini beklermiş. Sabır benim gümüş renkli kılıcım.

-Hadi kutsa bizi yüce tanrım

10.11.2011 / rustynail