Vol. 20-21 – Kayıp zaman ve ters kayıp zaman teorileri


KAYIP ZAMAN TEORİSİ

iki ana bölümde incelenir.

a) kayıp zaman

aşırı gereksiz bir tribin çevrenizde kibarlıktan susan ya da kendi halinde takılan kişilerden ziyade sizi rahatsız edecek durumda uzamasıdır. konunun anlamsızlığı sizi o kadar derine çeker ki gerçeklik hissiniz bir anlığına kaybolur. kayıp zamana girildiğinde bir hakem imgesi gözlerinizin önünde belirip size kayıp zamanı gösterir.

örneğin. elinde kayıp zaman tabelsında yazan 3 rakamı; üç dakikadır. o saçma tribiüç dakiadır yaşadığınızı size bildirir.

b) ters kayıp zaman 

bilim insanları “ters kayıp zaman teorisi” üzerinde hala bir kara varamamış olsa da ben oluğunu biliyorum.

ters kayıp zaman teorisi kayp zaman tribine girmiş kimselerin yanındaki kişliler tarafından ciddiyetle dinlenmesi durumudur. hakem imgesi dinleyen tarafın gözünde belirir ve ona kayıp zamanı gösterir.

semptomları:

– zihninizde takıldığınız kırmızı dodge kamyonetin aniden süt taşıyan bir dodge kamyonete dönüşmesi.

– ve arka kapağın açılması.

– daha sonra sizin tek elinizle dodge kamyonetin arkasınd asılı kalmanız konusunda bir mevzudan kırmızı harici dodge kamyonet görülmediği konusundaki tatışma ve çocuklukta görülmüş siyah bir dodge kamyonetin  varlığının kanıtlanması…

– ve…. hakem kayıp zamanı gösteriyor  “4”. 

kendine özel hareketi olan üç tripten biridir. kayıp zaman yaşayan dinleyicilerden yada anlatıcılardan birisi diğerini ne yaptığını anlaması konusunda uyarmak için omzunu dürtüp elini havaya kaldırıp, parmaklarını açarak ileri doğru sert bir şekilde sallar ve aniden durdurur. ve yüksek bir sesle “Hakem kayıp zamanı gösteriyor…” der.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir