~~BİZ HEP GENÇ ÖLÜRÜZ~~


İki senem kaldı. Eğer bir teklif yazıyor olsaydım takribi yada tahmini sıfatını eklerdim bu iki senenin başına ama bu bir iş teklifi değil.Bu bir hikaye değil bu sadece bir yaşanmışlık değil bu kocaman var olduğumuzu sikik internet portalların da bile gösteren bir gerçek.Ağırlığını asla taşıyamayacak kadar yalın aslında kelimler. 2 sene… yazmalıydım çünkü bu şu an yanımda olmayan onlarcası için bazı onlar yeni yine yineden yan yana gelecekler. Ama bizim zamanımızda değil. Bizim kanımızla değil bizim cevherimizle değil aslında her kuşak kendini özgüdür ve özeldir.(Ebru dün gece diyordun bak evet hala aynı şeyleri düşünüyorum tıpkı kadınlar gibi aslında bu kuşaklarda.)
80 sonrası kayıp kuşak evet biz bulduk kayıp X kuşağı benim dönemim. Lanet olsun anlatacak okadar şey var ki… hepimizin darma duman olması şu an canımı çok yakıyor. Yarımız yaşamıyor yarımızda düzenin içinde kayboldu. Biz düştük….Hayır afetamin ve türevlerini kullandıktan sonraki düşüşte cannabis içmekten bahsetmiyorum. Bu bizim düşüşümüzü sadece o an için yavaşlatırdı. Biz gerçek anlamıyla düştük. Tamamen yapacağımız her şeyi yaptık insanlara sesimizi duyurduk. Hepsi kim olduğumuzu biliyor ve ne için yaşayıp neden erken veda ettiğimizi. Hadi biraz heyecanlanın anımsayın ilk yasa dışı eğlencenizi anımsayın. Gizlerin içinde ama aslında sizi en son bulacakları yerde emniyet müdürlüğünün arka duvarında… Şimdi yeniden ruhumuzu tecrübe edin bizi yaşayın tüm çılgınlarımız aslında hiçbir kötü amaç içermiyordu kimsenin zarar görmesi değildi niyet. Biz sadece tüm duygularımızı sınırlarda yaşıyorduk. Tartışmalarımız bağırışlar çağırışlar içinde ama en samimisi , kavgalarımız kan içinde ama asla ölümü düşünmeden , sevişmelerimiz kor alevler içinde , hayata susayışımız … kana kana içmekti tüm duyguları… Bizi biz yapan insan yapan en önemli varlıklarımızdı duygularımız. Hani şimdi nerdeler. Hiç birinizde hissedemiyorum lanetler yağdırmak istiyorum… Kim sizi bu hale getirdi. Bizim dönemimizde de reklamlar vardı özel sektör vardı , kapitalizm vardı, soykırım vardı savaşlar vardı hala varlar. Neden vazgeçti gençler gerçeklerden duygularından hayatlarını bir ot gibi yaşamaktan bahsetmiyorum daha da kötüsü sinirleri alınmış gibi yaşıyorlar.

Sex , drugs and Rock’n Roll şimdi sadece bir gösteriş için var. Bakın ben yasa dışı bir şey yapıyorum ot içiyorum… bir çok erkekle yada kadınla ilişkiye girebilirim çünkü istediğim kadar özgürüm. Bakın ben deli gibi alkol alıyorum çünkü çok matah bir şey olmadığını biliyorum. Bu gerçekten canımı yakıyor. Samimiyetiniz eksik. Ve hiçbir bok üretmiyorsunuz ne bir hikaye ne bir parça ne bir resim ne bir heykel ne bir şiir ne bir icat nede yeni bir akım.Sizler kocaman bir bok çukurusunuz ve bizim izimizde olduğunuzu zannedip sadece kafa olmak ve cinsel haz için yaşıyorsunuz. Aptalca bir hareketler sergileyip birde sidik yarıştırıyorsunuz. Özellikle keyif verici maddeler hakkında… Ahh gülüyorum ve bir yumruk atıyorum. Kanımdan sadece 10 mlgram enjekte etsem size düzelir mi bu sikik hayatınız hala sikik kalıp bir anlam bulur mu? Çünkü gerçekten bunu istiyorum… Hala bazı bebekler anne karnında Hendrix dinlesin istiyorum.

600 wattlık dev anfi ve (sizlerden bazıları bilir) 4 adet kocaman pioneer cs7070 monitörler ve şu anda bizim için gecenin saat 01.20 sinde büyükçekmece de bir site de 156 daireyi birden “we all die young” ile uyandırıyor Ve ben lespol kasa Gibson Epiphone gitarımın glam tonlarını biraz daha grunge çevirip sikik winamptan çalan bu güzelim parçanın tüm sololarına eşlik ediyorum. birazdan güvenlikle kavga edeceğim ve bu sefer yumruklarımı sakınmayacağım hayır manyak değilim isyankar da değilim ben buyum…biz buyuz… Anlar mısınız ? PLAYYYYYYYYYYYYYY YEAHHHHHHHH….

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir